Monthly Archives: februar, 2020

Обавештење за ученике 8. разреда

ПРЕЗЕНТАЦИЈА ВАЉЕВСКЕ ГИМНАЗИЈЕ

g

одржаће се у библиотеци наше школе у

уторак 3. марта 2020. у 13:15 часова

У циљу професионалне оријентације позивамо све заинтересоване ученике да присуствују презентацији.

психолог

Данијела Обрадовић

Упис ученика у први разред шк. 2020/21.

1 raz

Драги родитељи будућих ученика првог разреда,

процедура уписа у први разред основне школе налаже да прво пријавите Ваше дете у школу у коју намеравате да похађа 1. разред.

У први разред школске 2020/21. уписују се деца рођена у периоду од 1.03.2013. до 1.03.2014. године.

Стога Вас позивамо да у периоду од 25.02.2020. до 20.03.2020. пријавите Ваше дете, за које намеравате да похађа основну школу „Десанка Максимовић“ Ваљево. Тада ћете добити инфорамације о даљој процедури уписа.

Пријављивање можете спровести сваког радног дана од 8 до 14 часова. Том приликом ћете и заказати тестирање код психолога или педагога школе.

Потребна документација за упис у школу прибављаће се електронским путем од стране школе, уз захтев родитеља приликом пријављивања.

С поштовањем,

ОШ „Десанка Максимовић“ Ваљево

Продужење трајања зимског распуста

Имајући у виду актуелне епидемиолошке податке надлежних органа, тела и служби, са циљем превенције ширења грипа у популацији деце и младих, донета је одлука да зимски распуст у Републици Србији,  ван  територије АП Војводина, буде продужен до 21. фебруара 2020. године, а да први наставни дан буде 24. фебруар 2020. године.

(Да вас подсетимо: ученици из плаве смене у школу долазе пре подне, а из црвене смене после подне)

Raspust