Daily Archives: mart 17th, 2020

Информације за родитеље будућих ученика 1. разреда

који су већ заказали тестирање детета

Драги родитељи будућих ученика првог разреда,
Због новонастале ситуације ванредног сатња, обавештавамо Вас да се отказују заказана тестирања деце за полазак у први разред.
Када се ситуација стабилизује, позваће Вас стручни сарадници школе, психолог или педагог, на контакт телефон који сте оставили када сте тестирање заказали и договорићемо нови термин.

директор, ОШ „Десанка Максимовић“ Ваљево
Снежана Јовановић

Упис ученика у први разред школске 2020/21

Информације за родитеље будућих ученика 1. Разреда

-упис ученика у први разред шк. 2020/21.-

Драги родитељи будућих ученика првог разреда,

Због новонастале ситуације ванредног сатња, обавештавамо Вас о могућностима пријављивања деце за упис у 1. Разред у ОШ“Десанка Максимовић“ Ваљево.

У први разред школске 2020/21. уписују се деца рођена у периоду од 1.03.2013. до 1.03.2014. године.

Пријављивање детета може обавити родитељ на два начина:

1. Лично, пријављивањем код дежурног наставника у школи, радним данима у периоду од 8 до 12 часова.
  2. Електронски, достављањем следећих података: име и презиме родитеља, име и презиме детета, контакт телефон родитеља, на имејл адресу школе osdesanka.va@gmail.com, са назнаком упис у 1. разред.

Када се стабилизује ситуације, позваће Вас стручни сарадници школе, психолог или педагог и заказати тестирање детета у школи.

директор, ОШ „Десанка Максимовић“ Ваљево

Снежана Јовановић