Daily Archives: maj 3rd, 2020

Чувамо дарове Божије љубави

На часовима веронауке, ученици млађих разреда, на креативан начин су обрадили наставну јединицу “Чувамо дарове Божије љубави“, где су исказали бригу о природи и на тај начин дали свој допринос обележавању дана планете Земља. Ово је још један од лепих  примера међупредметне повезаности као и учења на даљину у време Короне.

Како побољшати сан у доба корона вируса

Квалитетно спавање један је од предуслова здравља, животне и радне успешности. За успешно савладавање свих дневних активности, поред добре организације, потребна је и ментална и физичка очуваност, а за то је важно имати добар сан, јер у сну долази до менталног и физичког опоравка. Како да очувате добар сан у доба корона вируса, погледајте у занимљивој презентацији коју је за вас припремила психолог школе.

За отварање презентације кликните на слику. Када отворите презентацију, у десном углу појавиће се ручица, а када кликнете на њу видећете који објекат на слајду има линк. Ваше је да кликом на линковани објекат пратите презентацију и уживате.

san