Daily Archives: maj 13th, 2021

Прво место на Међународној ликовној изложби у Скопљу

Димитрије Симић, ученик 4-3, је освојио  прво место на Међународној ликовној изложби у Скопљу. Ликовни конкурс под називом „Флора и фауна – извор на животот и убавината“ организовао је Дечји културни центар из Скопља, а подржан од Министарства за животну средину и просторно планирање Македоније. У надметању за најбољи ликовни рад учествовали су бројни ученици и омладинци из региона.

Градско школско такмичење у одбојци

У четвртак 13.05.2021. Са почетком у 09:00 у ваљевској хали спортова „Студент“ одржано је градско такмичење у одбојци за ученице основних школа. Учествовало је укупно 4 екипе.

Нашу школу представљало је 6 ученица старијих разреда.

Играло се по куп систему, на два добијена сета до 15 поена.

У конкуренцији основних школа прво место је заузела наша школа победом у финалу против Прве основне школе, резултатом 2:0 у сетовима.

Окружно школско такмичење не програму је у понедељак 17.05.2021. Са почетком у 09:00 у хали спортова „Студент“.

Екипу наше школе чиниле су: Дарија Ранковић 6-1, Ивона Јевтић 7-3, Андреа Алексић 8-1, Тијана Симеуновић 8-2, Уна Бoрoвинић 8-2 и Анастасија Јевтић 8-3.

odbojka

Градско такмичење у фудбалу

У уторак 12.05.2021. са почетком у 09:00 у ваљевској Хали спортова одржано је градско такмичење у фудбалу за ученике основних и средњих школа. Учествовало је укупно 5 екипа основних школа и 2 екипе средњих школа.

Нашу школу  представљало је 10 ученика старијих разреда.

Играло се по куп систему, 2×15 минута.

У конкуренцији основних школа прво место је заузела ОШ “Милован Глишић“, а у конкуренцији средњих школа Техничка школа Ваљево.