Daily Archives: oktobar 6th, 2021

Посета првака библиотеци

Ученици првог разреда су посетили школску библиотеку. Уживали су у разгледању дивних књига и сликовница уз рарговор са школском библиотекарком.

Још један дан ове дивне недеље посвећен нашим драгим ученицима прошао је у дивном расположењу.

Другу на дар

Трећи дан Дечије недеље у плавој смени протекао је под називом ,,Другу на дар“. Ученици су спремили пригодне и лепе поклончиће својим другарима. Наши драги ученици уживали су у даривању и примању поклона.

Зид подршке

Драга децо, педагошко психолошка служба је за вас припремила пано са порукама које пријају и потребне су сваком од нас.

Позивамо вас да учествујете у овој активности, тако што ћете:

1. Узети папирић са поруком која описује оно што вам је тренутно потребно и због чега ћете се осећати боље
  2. На празан папирић написати оно што желите и можете другима да пружите (лепу реч, осећање, гест, комплимент…)

Ваша педагошко-психолошка служба

Поклон за тајног друга

„Поклон за тајног друга“ је активност наших ђака и учитеља црвене смене која се одиграла данас, трећег дана Дечије недеље. Сваки ученик је из шешира извукао име друга за кога ће спремити поклончић. Било је креативних и лепих поклона где су учили да није битно да поклон буде скуп колико је битно бирати или правити га срцем и са промишљањем „шта то воли мој друг“.

Секција за програмирање

У оквиру Дечије недеље за ученике старијих разреда у уторак је свечано отворен је клуб за програмере.