Дан школе

Песникиња Десанка Максимовић, чије име са поносом носи наша школа,  рођена је 16.маја. Тај датум је изабран за Дан наше школе.

Сходно условима у којима се реализује настава, ученици, заједно са својим наставницима и учитељима, својски су се потрудили да на достојанствен начин обележе Дан школе.

Дан школе је идеалан тренутак за истицање резултата наставника и ученика који су допринели угледу наше школе.

Додељене су Захвалнице за учешће у припреми и снимању часова и унапређењу наставе на даљину наставницима:

Душици Крунић,

Драгици Гајић,

Зорици Митрић,

Драгици Ђуричковић,

Маји Младеновић,

Милошу Исићу,

Биљани Арсенић,

Биљани Ристановић,

Биљани Марковић,

Милици Тимотић,

Драгану Јанковићу и

Ани Игњатовић

Наши ученици су током ове године учествовали на бројним такмичењима, смотрама и конкурсима, сходно својим интересовањима, и освојили запажене резултате.

Књигом су награђени ученици који су освојили неко од прва три места на општинском, окружном и републичком такмичењу,  а то су:

Теодора Живковић, ученица 1-2 (1. место на окружном и 10. место на републичком првенству у пливању)

Стефан Вујић, ученик 3-1 (2. место на школском и 3. место на општинском такмичењу из математике, Мислиша учешће)

Вања Марковић, ученик 3-1 (1. место на школском и учешће на општинском такмичењу из математике, 3. место на математичком такмичењу Мислиша)

Вања Јовић, ученик 3-1 (2. место на школском и учешће на општинском такмичењу из математике, 3. место на математичком такмичењу Мислиша)

Урош Плавшић, ученик 3-1 (2. место на школском и учешће на општинском такмичењу из математике, 3. место на математичком такмичењу Мислиша)

Виктор Савић, ученик 3-3 (3. место на математичком такмичењу Мислиша)

Катарина Вићентијевић, ученица 4-1 (пролаз и 3. место на општинском и 3. место на окружном такмичењу из математике)

Ђорђе Живковић, ученик 4-2 (1. место на окружном и 10. место на републичком првенству у пливању)

Валерија Радовановић, ученица  4-2 (1.награду на 10.фестивал гудача у Шапцу и 3.награда на Републичком такмичењу)

Никола Мијаиловић, ученик 4-3 (1. место на школском, 1. место на општинском и 3. место на окружном такмичењу из математике, 2. место на математичком такмичењу Мислиша)

Видоје Вујић, ученик 4-3 (2. место на школском, похвала на општинском и 3. место на окружном такмичењу из математике, Мислиша учешће)

Вук Васиљевић, ученик 4-3 (3. место на школском, 2. место на општинском и учешће на окружном такмичењу из математике, Мислиша учешће)

Димитрије Симић, ученик 4-3 (1. место на међународној ликовној изложби „Флора и фауна – извор живота и лепоте“)

Милица Павић, ученица 5-1 (1. место на окружном првенству у пливању)

Бојана Петровић, ученица 5-2 ( 1. место на школском, похвала на општинском и похвала на окружном такмичењу из математике)

Јана Митровић, ученица 5-3 (1. место на окружном и 10. место на републичком првенству у пливању)

Андреа Јовановић, ученица 5-3 (учешћена окружном такмичењу у атлетици )

Дарија Ранковић, ученица 6-1 (1. место на градском такмичењу у одбојци и пласман на окружно)

Марија Ђукић, ученица 6-2 (2. местоместо на окружном такмичењу у атлетици)

Михаило Бранковић, ученик 6-3 (1. место на школском, 3. место на општинском и 2. место на окружном такмичењу из математике, 1. место на општинском и учешће на окружном такмичењу из физике)

Катарина Јевтић, ученица 6-4 (1. место на школском, похвала на општинском и похвала на окружном такмичењу из математике)

Лена Ранковић, ученица 6-4 (1. место на Фестивалу Гудача у Шапцу, друга награда на ррпубличком такмичењу)

Милица Ковачевић, ученица 7-2 (1. место на окружном и 8. место на републичком првенству у пливању)

Милош Јовановић, ученик 7-2 (1. место на окружном и 10. место на републичком првенству у пливању)

Ивона Јевтић, ученица 7-3 (1. место на градском такмичењу у одбојци и пласман на окружно)

Андреа Алексић, ученица 8-1 (3. место на општинском и 3. место на окружном такмичењу из енглеског, 1. место на градском такмичењу у одбојци и пласман на окружно)

Тијана Симеуновић, ученица 8-2 (1. место на градском такмичењу у одбојци и пласман на окружно)

Уна Боровинић, ученица 8-2 (1. место на градском такмичењу у одбојци и пласман на окружно)

Нађа Мијаиловић, ученица 8-3 (1. место на Светосавском литерарном конкурсу)

Вук Тешановић, ученик 8-3 (1. место на окружном и 3. место на републичком првенству у пливању, 3. место на школском и 3. место на окружном такмичењу у атлетици)

Ива Исаиловић, ученица 8-3 (1. место на литерарном конкурсу)

Анастасија Јевтић, ученица 8-3 (1. место на градском такмичењу у одбојци и пласман на окружно)

Дипломе су додељене ученицима који су учествовали на општинском такмичењу, а то су:

Лазар Цветковић, ученик 3-1 (1. место на школском и учешће на општинском такмичењу из математике, Мислиша учешће)

Никола М. Танасковић, ученик 3-1 (пролаз и учешће на општинском такмичење из математике, Мислиша учешће)

Андреј Станојевић, ученик 3-2 (2. место на школском и учешће на општинском такмичењу из математике, Мислиша учешће)

Лука Петровић, ученик 3-2 (пролаз на школском и учешће на општинском такмичење из математике)

Огњен Тасић, ученик 3-3 (похвала на ликовном конкурсу у оквиру „Дечје недеље“)

Вељко Обрадовић, ученик 3-3 (похвала на ликовном конкурсу у оквиру „Дечје недеље“)

Николина Матић, ученица 3-3 (3. место на школском и похвала на општинском такмичењу из математике)

Иван Ћендић, ученик 3-3 (пролаз на школском и учешће на општинско такмичење из математике, похвала на математичком такмичењу Мислиша)

Војин Ристић, ученик 4-2 (учешће на школском такмичењу из математике, похвала на математичком такмичењу Мислиша)

Војин Жујовић, ученик 4-3 (пролаз на школском и похвала на општинском такмичењу из математике, Мислиша учешће)

Огњен Тасић, ученик 4-3 (пролаз на школском и похвала на општинском такмичењу из математике, Мислиша учешће)

Петар Матић, ученик 4-3 (пролаз на школском и и похвала на општинском такмичењу из математике)

Андрија Крунић, ученик 5-2 ( 2. место на школском и учешће на општинском такмичењу из математике)

Магдалена Лазић, ученица 5-2 (учешће на општинској смотри рецитатора)

Андреј Јанковић, ученик 5-3 ( 2. место на школском и учешће на општинском такмичењу из математике)

Андреј Мијаиловић, ученик 6-1 (учешће на градском такмичењу у фудбалу)

Алекса Магистар, ученик 6-3 (2. место на школском и учешће на општинском такмичењу из математике)

Угљеша Ивковић, ученик 6-4 (1. место на школском и учешће на општинском такмичењу из математике, учешће на општинском такмичењу из физике)

Нађа Секулић, ученица 6-4 (учешће на школском такмичењу из математике, учешће на општинском такмичењу из физике, учешће на општинској смотри рецитатора)

Богдан Ђукић, ученик 6-4 (учешће на градском такмичењу у фудбалу)

Зорана Лукић, ученица 7-1 (учешће на општинском такмичењу из физике)

Ђорђе Шијачић, ученик 7-1 (учешће на општинском такмичењу из хемије)

Оливера Петровић, ученица 7-2 (учешће на општинском такмичењу из хемије)

Марко Ристић, ученик 7-2 (учешће на градском такмичењу у фудбалу)

Теодора Дамњановић, ученица 8-1 (учешће на општинском из српског језика)

Виктор Срећковић, ученик 7-3 (учешће на општинском такмичењу из хемије)

Марко Тодоровић, ученик 8-2 (учешће на градском такмичењу у фудбалу)

Давид Суботић, ученик 8-2 (учешће на градском такмичењу у фудбалу)

Андријана Ашковић, ученица 8-3 (учешће на школском такмичењу из српског језика, учешће на општинском такмичењу из хемије)

Сара Крстић, ученица 8-3 (учешће на општинском такмичењу из енглеског)

Никола Исаиловић, ученик 8-3 (учешће на градском такмичењу у фудбалу)

Немања Стаменић, ученик 8-3 (учешће на градском такмичењу у фудбалу)

Љубомир Гавриловић, ученик 8-3 (учешће на градском такмичењу у фудбалу)

Филип Стефановић, ученик 8-3 (учешће на градском такмичењу у фудбалу)

Јавно су похваљени ученици који су учествовали на школском такмичењу, а то су:

Неда Аксентијевић, ученица 2-1 (Мислиша учешће)

Нина Бранковић, ученица 2-1 (Мислиша учешће)

Михаило Давидовић, ученик 2-1 (Мислиша учешће)

Селена Јеремић, ученица 2-1 (Мислиша учешће)

Тијана Крстић, ученица 2-1 (Мислиша учешће)

Сара Милосављевић, ученица 2-1 (Мислиша учешће)

Кристина Плавшић, ученица 2-1 (Мислиша учешће)

Теодора Радојичић, ученица 2-1 (Мислиша учешће)

Огњен Ристић, ученик 2-1 (Мислиша учешће)

Наташа Савић, ученица 2-1 (Мислиша учешће)

Марија Стефановић, ученица 2-1 (Мислиша учешће)

Вера Стојановић, ученица 2-1 (Мислиша учешће)

Дуња Трифуновић, ученица 2-1 (Мислиша учешће)

Нина Дивнић, ученица 2-2 (Мислиша учешће)

Нина Ђурић, ученица 2-2 (Мислиша учешће)

Калина Митровић, ученица 2-2 (Мислиша учешће)

Лука Марковић, ученик 2-2 (Мислиша учешће)

Јована Исаиловић, ученица 2-3 (Мислиша учешће)

Дуња Секулић, ученица 2-3 (Мислиша учешће)

Сташа Грујић, ученица 2-3 (Мислиша учешће)

Тара Јовичић, ученица 2-3 (Мислиша учешће)

Ђурђа Жујовић, ученица 2-3 (Мислиша учешће)

Калина Гавриловић, ученица 2-3 (Мислиша учешће)

Нина Васић, ученица 2-3 (Мислиша учешће)

Матеја Ранковић, ученик 3-1 (учешће на школском такмичењу из математике)

Чедомир Тадић, ученик 3-1 (Мислиша учешће)

Тамара Јагодић, ученица 3-2 (учешће на школском такмичењу из математике, Мислиша учешће)

Павле Арсенић, ученик 3-3 (учешће на школском такмичењу из математике, Мислиша учешће)

Сара Ђуровић, ученица 3-3 (учешће на школском такмичењу из математике, Мислиша учешће)

Матеја Ранковић, ученик 3-3 (учешће на школском такмичењу из математике)

Милош Краљевић, ученик 3-3 (Мислиша учешће)

Деспот Костић, ученик 4-1 (учешће на школском такмичењу из математике)

Андреа Грујић, ученица 4-1 (учешће на школском такмичењу из математике)

Дуња Симић, ученица 4-1 (учешће на школском такмичењу из математике)

Милица Ђедовић, ученица 4-1 (учешће на школском такмичењу из математике)

Урош Ракић, ученик 4-1 (учешће на школском такмичењу из математике)

Жељко Ранковић, ученик 4-2 (учешће на школском такмичењу из математике, Мислиша учешће)

Ђорђе Живковић, ученик 4-2 (учешће на школском такмичењу из математике, Мислиша учешће)

Ленка Ђурђевић, ученица 4-2 (Мислиша учешће)

Александар Јанковић, ученик 4-2 (Мислиша учешће)

Давид Томић, ученик 4-2 (Мислиша учешће)

Вељко Обрадовић, ученик 4-3 (учешће на школском такмичењу из математике)

Лука Благојевић, ученик 4-3 (учешће на школском такмичењу из математике)

Огњен Матић, ученик 4-3 (учешће на школском такмичењу из математике)

Јелена Митровић, ученица 4-3 (Мислиша учешће)

Валентина Весић, ученица 6-4 (учешће на школском такмичењу из математике)

Коста Рашевић, ученик 7-1 (учешће на школском такмичењу из математике и учешће на школском такмичењу из физике)

Огњен Пешић, ученик 7-1 (учешће на школском такмичењу из математике и учешће на школском такмичењу из физике)

Катарина Кнежевић, ученица 7-3 (учешће на школском такмичењу из математике)