Драги ученици,

Обавештавамо Вас да смо у сарадњи са компанијом LINK group обезбедили бесплатне онлине курсеве енглеског језика.

ITAcademy као део компаније LINK group овим курсевима пружа одличну прилику ученицима који желе да усаврше и унапреде своје знање енглеског језика да постану што успешнији у даљем образовању и касније у послу.

Уколико сте ученик од V до VIII разреда и желите да унапредите своје знање енглеског језика позивамо Вас да се пријавите за бесплатан онлине курс енглеског језика код свог наставника који ће одлучити ко ће добити могућност за похађање ових курсева.

Уколико будете били један од добитника, добићете поклон код са којим остварујете право на бесплатан курс. Након што добијени код унесете на strani prijave добићете на мејл сва потребна упутства за похађање изабраног онлине курса.

Позивамо све ученике да се активно укључе у усавршавање знања енглеског језика како би тиме себи отворили што више могућности за даље образовање и развој каријере

ITA