Информације за родитеље будућих ученика 1. разреда – упис ученика у први разред шк. 2020/21.

Драги родитељи будућих ученика првог разреда, који до сада НИСТЕ пријавили дете за упис у 1. разред у  ОШ“Десанка Максимовић“ Ваљево.

Због новонастале ситуације ванредног стања, обавештавамо Вас о тренутном начину пријављивања деце за упис у 1. разред у ОШ“Десанка Максимовић“ Ваљево.

У први разред школске 2020/21. уписују се деца рођена у периоду од 1.03.2013. до 1.03.2014. године.

Велики број родитеља је већ пријавио своју децу за упису 1. разред у ОШ“Десанка Максимовић“ Ваљево.

Родитељи који ДО САДА НИСУ пријавили дете могу то учинити путем портала еУправе, од 1.04.2020. у оквиру услуге Исказивање интересовања за упис у 1. разред.

Уколико сте своје дете већ пријавили у просторијама школе или пријавом на имејл адресу школе, НИЈЕ ПОТРЕБНО да попуњавате поново ову електронску пријаву.

И на крају, уколико Вам све ово делује компликовано ПРИЈАВУ можете спровести и достављањем следећих података: име и презиме родитеља, име и презиме детета, контакт телефон родитеља, на имејл адресу школе osdesanka.va@gmail.com, са назнаком упис у 1. разред.

Када се стабилизује ситуације, позваће Вас стручни сарадници школе, психолог или педагог и заказати тестирање детета у школи.

С поштовањем,

Снежана Јовановић, директор школе