Дан школе у доба пандемије

Данас је дан наше школе. 16.мај је дан када је рођена позната песникиња Десанка Максимовић чије име са поносом носи наша школа.

Ученицима и запосленима честитамо дан школе, са жељом да наредне прослављамо у оквиру  школе, уз присуство деце и драгих гостију.
Школску 2019/2020. годину обележиле су новине, као што су електронски упис ученика у први разред, увођење електронског дневника, успостављање поузданог и сигурног интернета у свим просторијама школе и  непланирано увођење наставе на даљину која се успешно реализује. Сходно условима у којима се реализује настава, ученици, заједно са својим наставницима и учитељима, својски су се потрудили да на достојанствен начин обележе Дан школе.

Наши ученици су током ове године учествовали на бројним такмичењима, сходно својим интересовањима, и освојили запажене резултате. За неке предмете организовано је само школско такмичење, за неке и општинско, а за веома мали број предмета окружно. Дан школе је идеалан тренутак за похвалу ученика који су својим успехом допринели угледу наше школе, а то су:

Петар Зарић, ученик 2-2 (1. место школско такмичење шах – појединачно)

Вукашин Пушић, ученик 2-2 (2. место школско такмичење шах – појединачно)

Виктор Савић, ученик 2-3 (мислиша учешће)

Павле Арсенић, ученик 2-3 (мислиша учешће)

Мирко Богићевић, ученик 2-3 (мислиша учешће)

Иван Ћендић, ученик 2-3 (мислиша учешће)

Николина Матић, ученица 2-3 (мислиша учешће)

Урош Ракић, ученик 3-1 (1. место на школском, 1. место на општинском такмичењу из математике)

Дуња Симић, ученица 3-1 (2. место на школском, 2. место на општинском такмичењу из математике)

Катарина Вићентијевић, ученица 3-1 (3. место на школском, 3. место на општинском такмичењу из математике)

Јована Јовановић, ученица 3-1 (3. место на школском, учешће на општинском такмичењу из математике)

Огњен Митровић, ученик 3-1 (3. место на школском, учешће на општинском такмичењу  из математике)

Јаков Обућина, ученик 3-1 (3. место на школском, учешће на општинском такмичењу  из математике)

Никола Ивановић, ученик 3-2 (учешће на школском и општинском такмичењу из математике)

Ђорђе Живковић,  ученик 3-2 (учешће на школском и општинском такмичењу из математике)

Војин Ристић, ученик 3-2 (3. место на општинском такмичењу мислиша, прва награда на математичком квизу РАУХ)

Ђорђе Живковић, ученик 3-2 (2. место на школском такмичењу у пливању)

Никола  Мијаиловић, ученик 3-3 (1. место на школском, 2. место на општинском такмичењу из математике, прва награда на такмичењу мислиша)

Вук Васиљевић, ученик 3-3 (1. место на школском, 3. место на општинском такмичењу из математике)

Видоје Вујић, ученик 3-3 (1. место на школском, 3. место на општинском такмичењу из математике, 2. Место на школском такмичењу шах – појединачно)

Јелена Митровић, ученица 3-3 (2. место на школском, 3. место на општинском такмичењу из математике)

Нина Филиповић, ученица 3-3 (2. место на школском, учешће на општинском такмичењу из математике)

Вукашин Срећковић, ученик 3-3 (3. место на школском, учешће на општинском такмичењу из математике)

Огњен Тасић, ученик 3-3 (3. место на школском, 3. место на општинском такмичењу из математике)

Петар Матић, ученик 3-3 (3. место на школском, 3. место на општинском такмичењу из математике, 1. Место на школском такмичењу шах – појединачно)

Војин Жујовић, ученик 3-3 (3. Место на школском такмичењу шах – појединачно)

Теодора Живановић, ученица 4-1 (1. место на школском, учешће на општинском такмичењу из математике)

Лука Јелић, ученик 4-1 (2. место на школском, учешће на општинском такмичењу из математике)

Лазар Крунић, ученик 4-1 (2. место на школском, учешће на општинском такмичењу из математике)

Никола Јаковљевић, ученик 4-1 (2. место на школском, учешће на општинском такмичењу из математике)

Михаило Максимовић, ученик 4-1 (3. место на школском, учешће на општинском такмичењу из математике)

Јаков Тешановић, ученик 4-2 (1. место на школском, 3. место на општинском, учешће на  окружном такмичењу из математике)

Павле Ђурић, ученик 4-2 (2. место на школском, учешће на општинском  такмичењу из математике)

Огњен Симеуновић, ученик 4-2 (2. место на школском, учешће на општинском такмичењу из математике)

Петар Ђурђевић, ученик 4-2 (2. место на школском  такмичењу шах – појединачно)

Ана Марија Антић, ученица 4-2 (1. место на школском  такмичењу шах – појединачно)

Матеја Будимировић, ученик 4-3 (1. место на школском, учешће на општинском такмичењу из математике)

Ања Воштић, ученица 4-3 (2. место на школском, учешће на општинском такмичењу из математике)

Матија Благојевић, ученик 4-3 (2. место на школском, учешће на општинском такмичењу из математике, прва награда на математичком квизу РАУХ)

Андреј Јанковић, ученик 4-3 (2. место на школском, учешће на општинском такмичењу из математике)

Нађа Дугоњић, ученица 4-3 (2. место на школском, 3. место на општинском, учешће на  окружном такмичењу из математике)

Андреја Јовановић, ученица 4-3 (3. место на школском, учешће на општинском, учешће на  окружном такмичењу из математике)

Андреј Мијаиловић, ученик 5-1 (1. место на школском такмичењу шах – појединачно )

Лазар Ликнић, ученик 5-1 (2. место на школском такмичењу шах – појединачно )

Огњен Гајић, ученик 5-1 (2. место на школском такмичењу шах – појединачно )

Михаило Бранковић, ученик 5-3 (1. место на школском и 2. место на општинском такмичењу из математике)

Матеја Ђурић, ученик 5-3 (2. место на школском и учешће на општинском такмичењу из математике)

Угљеша Ивковић,ученик 5-4 (2. место на школском и 1. место на општинском такмичењу из технике и технологије, 2. место на школском и учешће на општинском такмичењу из математике, 2. место на школском и учешће на општинском  такмичењу из историје, учешће у екипном квизу из математике – РАУХ )

Нађа Секулић, ученица 5-4 (3. место на школском и учешће на општинском такмичењу из технике и технологије, 2. место на школском и учешће на општинском такмичењу из математике, 2. место на школском такмичењу из историје, 1. место на школском такмичењу из српског језика )

Катарина Јевтић,ученица 5-4 (1. место на школском и учешће на општинском такмичењу из технике и технологије, 2. место на школском из српског језика, 1. место на школском такмичењу из историје)

Лазар Стефановић, ученик 5-4 (3. место на школском у учешће на општинском  такмичењу из историје)

Небојша Јовичић, ученик 5-4 (2. место на школском и учешће на општинском такмичењу из математике)

Милица Живанић, ученица 6-1 (1. место на школском такмичењу из српског језика, 1. место на школском и 3. место на општинском такмичењу из математике, 1. место на школском, 1. место на општинском и 3. место на окружном такмичењу из физике и учешће у екипном квизу из математике – РАУХ )

Огњен Пешић, ученик 6-1 (1. место на школском и учешће на општинском такмичењу из математике)

Давид Максимовић, ученик 6-1 (1. место на школском и учешће на општинском такмичењу из математике)

Милица Лукић,ученица 6-1 (1. место на школском и учешће на општинском такмичењу из математике)

Зорана Лукић,ученица 6-1 (1. место на школском, 3. место на општинском и 3. место на окружном такмичењу из физике)

Ања Томић, ученица 6-1 (1. место на школском такмичењу из пливања)

Богдан Ђедовић,  ученик 6-2 (3. место на школском такмичењу из српског језика, 2. место на школском такмичењу шах -појединачно )

Милош Јовановић, ученик 6-2 (1. место на школском, 1. место на општинском и 1. место на окружном такмичењу из пливања )

Милица Ковачевић, ученица 6-2 (1. место на школском, 1. место на општинском и 1. место на окружном такмичењу из пливања)

Андреа Алексић, ученица 7-1 (1. место на школском, 2. место на општинском такмичењу из технике и технологије, 1. место на школском, учешће на општинском и учешће на окружном такмичењу из математике )

Лука Јаковљевић, ученик 7-1 (1. место на школском, 3. место на општинском и учешће на окружном такмичењу из физике)

Теодора Дамњановић, ученица 7-1 (1. место на школском, учешће на општинском такмичењу биологије )

Софија Чолаковић, ученица 7-1 (1. место на школском, учешће на општинском такмичењу биологије )

Вук Тешановић, ученик 7-3 (1. место на школском, 1. место на општинском и 1. место на окружном такмичењу из пливања, пливање стил делфин прва награда )

Анастасија Павловић, ученица 8-1 (1. место на школском такмичењу из математике, 1. место на школском и 3. место на  општинском такмичењу из физике, 1. место на школском и учешће на  општинском такмичењу из немачког језика)

Елена Мијаиловић, ученица 8-1 (1. место на школском, 1. место на општинском такмичењу из пливања)

Анђела Миловановић, ученица 8-1 (1. место на школском такмичењу шах – појединачно)

Лука Симеуновић, ученик  8-2 (директан пласман на окружно такмичење из српског језика, 1. место на школском, 1. место на општинском и учешће на окружном такмичењу из математике, учешће у екипном квизу из математике – РАУХ )

Страхиња Милинковић, ученик  8-2(1. место на школском, 1. место на општинском и 3. место на окружном такмичењу из пливања)

Љубица Димитрић, ученица 8-2 (2. место на општинском, 1. место на окружном такмичењу из одбојке)

Марија Шујдовић, ученица 8-2 (2. место на општинском такмичењу из одбојке)

Татијана Будимировић, ученица 8-3 (1. место на школском и 1. место на општинском такмичењу из биологије, 1. место на школском, 2. место на општинском и 1. место на окружном такмичењу из немачког језика, 1. место на школском, 3. место на општинском и 2. место на окружном такмичењу из енглеског језика)