Дан школе

Поводом Дана школе ученици су припремили прикладан програм. Ученици 1-3 су припремили представу Власте Ценића “Хоћу у школу и тачка“, а ученици 4-1 припремили су сценско извођење песме Десанке Максимовић “Кад учитељ размешта ђаке“.   Ученици старијих разреда припремили су рецитал “Судбина је песника чудна“. Магдалена Лазић је говорила Десанкину песму “Грачаница“, а Алексеј Ковачевић песму “У гостима“. Хор је извео песме “Чамац на Тиси“, “Манго“ и “Порука Свету“.

Дан школе је идеалан тренутак за истицање резултата ученика који су допринели угледу наше школе.

Наши ученици су током ове године учествовали на бројним такмичењима, смотрама и конкурсима, сходно својим интересовањима, и освојили запажене резултате.

Књигом су награђени ученици који су освојили неко од прва три места на општинском, окружном и републичком такмичењу,  а то су:

I – 1

Давид Митровић – 3. Место на Кросу РТС “Кроз Србију“

Неда Танасковић – Друго место у атлетској трци у оквиру дечије недеље спорта, 1.место на Кросу РТС „Кроз Србију“

I -3

Aлексеј Павловић –1. место на окружном и 1.место на републичком такмичењу у шаху

II – 1

Немања Васић – 1.место на ликовном конкурсу „Чаробна музика речи“

II – 2

Теодора Живковић – златна медаља на окружном такмичењу у пливању, 50 м краул

Лена Ковачевић – друго место на окружном такмичењу у шаху ( екипно)

Матија Кабић – 2.место на ликовном конкурсу

III-1

Михаило Урошевић  - 1. место на окружном такмичењу у стрељаштву (екипно), учешће на општинском  такмичењу из математике,

Сара Милосављевић – 2.место на општинском такмичењу из математике

Неда Аксентијевић – 1. Награда на 10.такмичењу „Бинички“ (виолончело), Прва награда на конкурсу Завода за јавно здравље на тему „Дојење је поклон за цео живот“, учешће на општинском из математике

III-3

Душица Гавриловић - 3.место на општинском такмичењу из математике

IV-1

Вања Марковић –похвала на општинском и 2.место на окружном такмичењу из математике,  похвала на такмичењу „Мислиша“

Данило Срећковић  – 2.место на општинском такмичењу из математике,  2. Место на окружном из математике

Урош Плавшић – 1.место на општинском, такмичењу из математике, , 3.место на окружном такмичењу из математике

Вања Јовић –  3.место на општинском,  такмичењу из математике, учешће на окружном такмичењу из математике

Стефан Вујић – 2.место на општинском такмичењу из математике, учешће на окружном такмичењу из математике

Никола М. Танасковић  –Прво место у атлетској трци у оквиру дечије недеље спорта

Ема Рашевић – 2. место на окружним такмичењу у шаху( екипно)

IV – 2

Лазар Ичагић – сребрна медаља на окружном такмичењу у пливању, 50м. леђно

IV-3

Виктор Савић – 3.место на школском, Похвала на општинском такмичењу из математике и награда на ликовном конкурсу

Лена Давидовић, награда на ликовном конкурсу

V-1

Дуња Симић – 3.место на општинском и 3.место на окружном такмичењу из српског језика, 2.место на општинском такмичењу из историје,  1.место на општинском и 2. место на окружном такмичењу из биологије, учешће на квизу у оквиру пројекта Улога ученика у заштити животне средине

Огњен Митровић –1. место на окружном такмичењу у стрељаштву (екипно),  1.место на на државном првенству у стрељаштву

V-2

Војин Ристић –   похвала на окружном такмичењу из математике

Ленка Ђурђевић – 1. место у појединачној конкуренцији на окружном такмичењу у стрељаштву

Ђорђе Живковић – златна медаља на општинском такмичењу у пливању, 50м. делфин

V-3

Видоје Вујић 3. место на општинском и 1. место на окружном такмичењу из биологије,  похвала на општинском такмичењу из српског језика,

Никола Мијаиловић –1. Место на општинском и 1. место на окружном такмичењу из математике, 2. место на општинском и 2. место на окружном такмичењу из биологије, учешће на квизу у оквиру пројекта Улога ученика у заштити животне средине, 3.место на општинском и похвала на окружном такмичењу из српског језика,

Огњен Тасић – 1.место на општинском и 3. место на окружном такмичењу из српског језика; 3.место на општинском и учешће на окружном математике,  2. место на општинском и 2. место на окружном такмичењу из биологије, учешће на квизу у оквиру пројекта Улога ученика у заштити животне средине

Петар Матић – 1.место на окружном такмичењу у шаху и учешће на републичком такмичењу

Нина Филиповић – 3. место на општинском и 3. место на окружном такмичењу из биологије,

Димитрије Симић – награда на ликовном конкурсу

VI-1

Милица Павић – златна медаља, краул 50м.

VI-2

Андрија Крунић –учешће на општинском такмичењу из историје, 2. место на општинском и 2. место на окружном такмичењу из биологије, учешће на квизу у оквиру пројекта Улога ученика у заштити животне средине

Бојана Петровић – 2. место на општинском и 2.место на окружном такмичењу из биологије

Јаков Тешановић – 2.место на општинском и учешће на окружном такмичењу из биологије

VI-3

Јана Митровић – сребрна медаља на окружном такмичењу у пливању, 50 м. леђно

VII -2

Никола Ђурић - 3. место на општинском из математике, учешће на општинском такмичењу из хемије, учешће на општинском  такмичењу из биологије,

Марија Ђукић – 2. место у атлетици (Светосавска трка), 3. место трка Генерал Ђукић

Теодора Јагодић – награда на ликовном конкурсу

VII- 4

Катарина Јевтић – 3.место на општинском и 2.место на окружном такмичењу из српског језика и књижевности, 2. место на општинском и учешће на окружном такмичењу из хемије,  учешће на општинском такмичењу из биологије

Лена Ранковић – Прва награда Фестивалу гудача у Шапцу (виолина)

VIII -1

Вук Марковић – 2.место на окружном такмичењу у шаху, учешће на школском такмичењу из физике, 4.место на градском школском првенству у футсалу (дечаци)

Коста Рашевић – 2.место на окружном такмичењу у шаху

VIII -2

Милош Јовановић – златна медаља на окружном такмичењу у пливању , леђно 50 м.

Милица Ковачевић – златна медаља на окружном такмичењу ну пливању, 50 м. Прсно

Богдан Ђедовић – друго место на окружном такмичењу у шаху ( екипно)

Лазар Урошевић 8-2 – 1. Место на окружном такмичењу у стрељаштву (екипно)

VIII -3

Виктор Срећковић – сребрна медаља на окружном такмичењу у пливању, 50 м. краул

Дипломе су додељене ученицима који су учествовали на општинском такмичењу, а то су:

III-1

Огњен Ристић – учешће на општинском такмичењу из математике

Михаило Давидовић – учешће на општинском такмичењу из математике

Дуња Терзић – учешће на општинском такмичењу из математике

Марија Стефановић – учешће на општинском такмичењу из математике

III-2

Нина Филиповић – учешће на општинском такмичењу из математике

Калина Митровић –Учешће на општинском такмичењу из математике

III-3

Сташа Грујичић - учешће на општинском такмичењу из математике

Анђелина Алић – учешће на општинском такмичењу из математике

Давид Бајић – учешће на општинском такмичењу из математике

Нина Васић –учешће на општинском такмичењу из математике

Сташа Грујић –учешће на општинском такмичењу из математике

Угљеша Јовичић – учешће на општинском такмичењу из математике

Урош Спасојевић - учешће на општинском такмичењу из математике

Јована Исаиловић – учешће и похвала на општинском такмкичењ у из математике

IV-1

Чедомир  Тадић – учешће на општинском такмичењу из математике

V-1

Виктор Плавшић – 2. место на школском и учешће на општинском такмичењу из историје

Милица Добрисављевић – учешће на општинском  такмичењу из историје

VI-1

Данило Жугић – учешће на општинском такмичењу из биологије, учешће на квизу у оквиру пројекта Улога ученика у заштити животне средине

VI-2

Сергеј Ичагић –учешће на општинском такмичењу из историје, учешће на школском такмичењу из физике

VI-3

Нађа Дугоњић – учешће на општинском такмичењу из историје

VII-1

Андреј Мијаиловић – 4.место на градском школском првенству у футсалу (дечаци)

VII -2

Дамњан Стевановић – учешће на општинском такмичењу из биологије

VII – 3

Алекса Магистар - учешће на општинском такмичењу из хемије, учешће на школском такмичењу из српског језика, 5.место градском школском такмичењу у баскету (дечаци)

Нина Васић –учешће на општинском такмичењу из хемије

VII- 4

Лазар Стефановић –учешће на општинском такмичењу из географије

Богдан Ђурић – 4.место на градском школском првенству у футсалу (дечаци)

VIII -1

Ђорђе Шијачић – учешће на општинском такмичењу из хемије,

Вељко Ристић – Учешће на општинском такмичењу из хемије

Огњен Пешић  – изузетне резултате у рвању

VIII -2

Оливера Петровић – учешће на општинском такмичењу из српског језика

Виктор Савић - 4.место на градском школском првенству у футсалу (дечаци)

Марко Ристић – 4.место на градском школском првенству у футсалу (дечаци)

Вукашин Бајчетић – 5.место градском школском такмичењу у баскету (дечаци)

Новак Сакић – 5.место градском школском такмичењу у баскету (дечаци)

Огњен Станојевић– изузетне резултате у рвању

VIII-3

Марко Радовић – 4.место на градском школском првенству у футсалу (дечаци)

Лука Радивојевић – 4.место на градском школском првенству у футсалу (дечаци)

Вељко Панић – 5.место градском школском такмичењу у баскету (дечаци)

Урош Којић – изузетне резултате у рвању

На такмичењима су учествовали и:

III-1

Михаило Давидовић – Учешће на школском такмичењу из математике

Марија Тешановић – Учешће на школском такмичењу из математике

III-2

Нина Ђурић – Учешће на школском такмичењу из математике

Катарина Митровић – Учешће на школском такмичењу из математике

Марија Стефановић – Учешће на школском такмичењу из математике

III-3

Тара Јовичић – Учешће на школском такмичењу из математике

IV-1

Матеја Ранковић – Учешће на школском такмичењу из математике

Лазар Цветковић – Учешће на школском такмичењу из математике

IV-3

Павле Арсенић – Учешће на школском такмичењу из математике

Сара Ђуровићм – Учешће на школском такмичењу из математике

Дуња Јеросимић – Учешће на школском такмичењу из математике

Младен Стојановић – Учешће на школском такмичењу из математике

Милош Краљевић – Учешће на школском такмичењу из математике

Николина Матић – учешће на општинском такмичењу из математике

V-1

Катарина Вићентијевић – Похвала за учешће на школском такмичењу из српског језика

Андреја Грујић – Похвала за учешће на школском такмичењу из српског језика

V-2

Дуња Крстић – Похвала за учешће на школском такмичењу из српског језика

Дуња Марковић – Похвала за учешће на школском такмичењу из српског језика

V-3

Лука Благојевић – Похвала за учешће на школском такмичењу из српског језика

 VI-3

Матија Благојевић – учешће на школском такмичењу из физике

VIII -1

Давид Максимовић – учешће на школском такмичењу из физике